Można wybrać typ sterowania żaluzjami.

Moda na wystrój okien się zmienia. Raz modne są zdobione firanki, raz rzymskie rolety, kiedy indziej prawdziwą furorę robią podwójne zasłonki, a następnie powracają do naszych łask żaluzje. Tak jest i teraz – żaluzje w oknach naszych domów i mieszkań występują coraz częściej, a ponieważ wyjątkowo popularne jest stosowanie materiałów pochodzenia naturalnego, są to żaluzje z drewna.

 

Żaluzje zrobione są z lameli bambusowych albo drewnianych. Mamy możliwość wybrać dla siebie żaluzje zrobione z lameli mających szerokość 25 mm lub lameli o szerokości pięćdziesięciu mm. Montaż żaluzji jest niezmiernie łatwy a ponadto można przeprowadzić go na trzy sposoby: inwazyjnie do ściany, sufitu, bezinwazyjnie na ramie okiennej oraz we wnęce okiennej. W dodatku istnieje możliwość wybrać typ sterowania tymi żaluzjami: sterowanie tradycyjne – ręczne, sterowanie z wykorzystaniem pilota radiowego lub nowoczesne sterowanie żaluzją – wykorzystując aplikację do smartphone. Do zalet drewnianych żaluzji powinniśmy zaliczyć również to, że nie łamią się, są mocna, a ich powierzchnie eksponowane na słońcu nie odbarwiają się.

 

Żaluzje drewniane posiadają ciepłą, naturalną oraz atrakcyjną kolorystykę. Ich odcień można wybrać z bogatej kolorystyki a także dobrać takie drewniane żaluzje do swojego wnętrza, by nadać mu bardziej ekskluzywnego wyglądu. Żaluzje oprócz pięknego wyglądu a także nadania przyjaznej aury, pozwalają na precyzyjną regulację wpadającego światła słonecznego, utrzymują temperaturę a także pozwalają zapobiec nagrzewaniu się pomieszczenia. Jest możliwość je z powodzeniem zamocować na małych, średnich oraz bardzo dużych oknach.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *