Warto pomyśleć o wewnętrznych żaluzjach, które są wykonane z drewna.

By zabezpieczyć dom potrzeba niewiele, przy tym trzeba spełnić wszelkie wymagania a także utrzymać design, i osłonę przed słońcem. Wszystko jest w chwili obecnej dla nas dostępne, zachowując swój szczególny styl wnętrza. Warto wybrać żaluzje drewniane, bo to właśnie dzięki nim mamy pewność, iż okna są zabezpieczone, a wygląd od wewnętrznej strony zachowany a także dopasowany również do tynku domu oraz dodatkowo budynku mieszkalnego od strony zewnętrznej.

Wewnętrzne żaluzje są najnowszą metodą zabezpieczania wnętrza domów przed ciekawością nieznajomych a także promieniami słonecznymi. Powinniśmy także zastanowić się nad wewnętrznymi żaluzjami, jakie także są wykonane z drewna. Zrobione z naturalnych tworzyw, takich jak włókna drewna dęby i lipy. Rozmiary lamelek produkowane na wymiar danego okna, normalne wynoszą pięćdziesiąt milimetrów. W chwili obecnej dostępny jest najnowszy system stabilizujący żaluzje, tak zwany PerfectFix, który możemy ewentualnie dodać do wybranych żaluzji. W chwili obecnej żaluzje drewniane są tak sterowane żeby były zabezpieczone przed dziećmi z ang. Child Safety, dlatego mamy pewność, iż jest możliwość ustawiać je modalnie, nie martwiąc się, iż dzieci dostaną się do mechanizmu.

 

Dostępne są indywidualne sposoby sterowania żaluzjami. W chwili obecnej do wyboru są trzy warianty montażu żaluzji: na skrzydle okna, we wnęce lub na ścianie. Taśma materiału jest dostępna w różnych kolorach. Do tego piękna, dostępna w różnych wariantach wymiarów a także barwy drewniana blenda.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *