Odnowione, różnokolorowe budynki wywołują niesamowite wrażenie.

Uważam, że każdy, kto kocha podróże a także zwiedzanie różnych interesujących i wspaniałych miejsc, winien udać się do Bolesławca. To miasto , które położone jest na terenie województwa dolnośląskiego z pewnością należy do jednych z najładniejszych miejscowości, dlatego też powinno się je zobaczyć.

Nie tylko ze względu na piękną ceramikę, z jakiej to miasto słynie, lecz też w celu obejrzenia innych atrakcji turystycznych , które są dostępne na miejscu. Naturalnie nie umniejszając niczego produkowanej tutaj ceramice – jest naprawdę przepiękna i powinno się zwiedzić muzeum jej powięcone, jeśli nie zechce się nabyć jakiegoś egzemplarza jako pamiątkę do mieszkania. Najpiękniejszym miejscem w Bolesławcu jest stary rynek. Jeśli chodzi o miejsca noclegowe – hotel bolesławiecgwarantuje kilka lokalizacji niedaleko rynku, dzięki czemu można częściej i szybciej się na nim znaleźć. A jest on tego wart, bo różnokolorowe, odnowione kamieniczki sprawiają niesamowite wrażenie. Wieczorem jest dużo lepiej, ponieważ władze włączają iluminacje podkreślające niesamowitość budowli.

Spacer nocą po bolesławskim rynku musi być numerem jeden w każdym planie turystycznym. Innym interesującym miejscem do zaliczenia jest lokalna bazylika, która to jest lokalnym zabytkiem, ponadto park, który otacza bazylikę dodatkowo dopełnia piękna tego miejsca. Jest to wielka gratka dla fanów starych budowli. Ponadto, co każdego z odwiedzających powinno ucieszyć, jeśli chodzi o znany hotel Bolesławiec należy do tańszych lokalizacji dla turystów. Weekend albo wakacje spędzone w tym hotelu wychodzą przystępnie cenowo.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *