Sprzęty firmy BEAM to obecnie jedne z lepszych a także najnowocześniejszych dostępnych na rynku.

Ddkurzacze centralne beam to nowoczesne urządzenia, dzięki którym sprzątanie ogromnych przestrzeni staje się o wiele wygodniejsza.  Towary marki BEAM to współcześnie jedne z lepszych a także najnowocześniejszych pośród produktów, które znaleźć można na rynku. Mają one cykloniczny system filtracji, który umożliwia zatrzymać do 98% najdrobniejszych cząsteczek. Zrezygnowano w nich z użycia worków co umożliwia zapobiec kontaktu z zebranymi uprzednio zanieczyszczeniami.

Automatyczne szufelki to wspaniałe wyjście tam gdzie szybko zbiera się bałagan, a więc w kuchni albo w przedpokoju przy półce z obuwiem. W momencie gdy chcemy pozbyć się śmieci starczy przycisnąć specjalny przycisk a system zasysa śmieci które znajdują się przy wlocie odkurzacza.
Automatyczne szufelki posiadają bardzo dużo zwolenników, bo pozwalają zachować dom w ładzie i składzie. Automatyczne szufelki najczęściej instaluje się pod meblami, niemniej jednak można także zamontować je w ścianie, co jest dużo trudne, ponieważ wymaga wykuwania otworu w ścianie.

Centralne odkurzacze marki cyclovac to urządzenia które charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością na rozmaite uszkodzenia a dodatkowo znakomitymi parametrami. Sprzęty tej marki posiadają wielką siłę ssącą, a zarazem charakteryzują się cichą pracą. Nie tylko śpiesznie uporządkujemy nim duże powierzchnie, niemniej jednak także efektywnie będziemy mogli pozbyć się nieczystości z dywanów. Należy wspomnieć, że firma cyclovac daje swoim klientom dziesięć lat gwarancji na własne urządzenia oraz zapewnia serwis poprzez pięć lat od momentu nabycia.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *